Bilety z kuponem rabatowym dla handlu i usług

Tańsze parkowanie dla Twoich klientów

Sprzedaż biletów parkingowych z kuponami rabatowymi w parkomatach Cale. Oferta dla właścicieli sklepów i obiektów usługowych zlokalizowanych w strefach parkingowych. Przedsiębiorcy mogą udzielić rabatu lub zwrócić koszt parkowania swoim klientom, którzy posiadają odcinek kontrolny biletu parkingowego z wydrukowanym kodem kreskowym lub 2D.

Wydawanie kuponów zniżkowych
Pobierz folder:

Cale WebTerminal Compact
CWT_Compact.pdf
1,37 MB
Pobierz folder:

Cale WebTerminal 2100
CWT2100.pdf
1,22 MB

Wprowadzenie strefy płatnego parkowania w mieście nierzadko wywołuje kontrowersje i niepokój, m.in. wśród właścicieli sklepów, restauracji i innych obiektów usługowych znajdujących się w jej obrębie. Doświadczenia pokazują, iż obawy o odpływ klientów z czasem okazują się być nieuzasadnione. Uporządkowanie ruchu w śródmieściu i większa rotacja na parkingach sprawia, że miejsca parkingowe w pobliżu sklepów są bardziej dostępne, ich otoczenie bardziej przyjazne, a opłaty wcale nie odstraszają klientów.

Przedsiębiorcy, którzy mimo tego chcą w szczególny sposób faworyzować i zachęcić potencjalnych, zmotoryzowanych klientów do zakupów w swoim sklepie lub korzystania z usług, mogą udzielić im rabatu czy nawet zwrócić koszt parkowania.
W parkomatach Cale, wydruk na odcinku kontrolnym biletu parkingowego (przeznaczonego zwykle dla kierowców) może zawierać dowolne treści, w tym również kod kreskowy lub kod 2D. Właściciel punktu handlowego skanując kod, weryfikuje autentyczność kuponu i zakodowane w nim informacje. Na tej podstawie dokonuje częściowego lub całkowitego zwrotu opłaty parkingowej