Aktualności

23.03.2017

Zmiana nazwy Spółki

Informujemy, że w połowie marca 2017 r. nastąpiła oficjalna zmiana nazwy spółki CALE Polska. Odtąd używana będzie nowa nazwa firmy, stadtraum Systems Sp. z o.o.

czytaj całość...

23.05.2016

Autostrada / EUROPARKING 2016 - zapraszamy na Targi do Kielc

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2016 w Kielcach odbywają sie 22 Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA –POLSKA. To największa w Europie impreza związana z drogownictwem, a towarzyszy jej m.in. 2 edycja Salonu Techniki Parkingowej Europarking.

czytaj całość...

01.10.2015

Nowe parkomaty CALE w Wałbrzychu

Pod koniec września w wałbrzyskiej strefie płatnego parkowania stanęło 39 nowych parkomatów CWT Compact. Urządzenia CALE zastąpiły automaty, z których dotychczas korzystali kierowcy parkujący w Wałbrzychu.

czytaj całość...

15.09.2015

Wymieniamy parkomaty w Wodzisławiu Śląskim

CALE Polska uzyskało kontrakt na dostawę 10 sztuk parkomatów dla Wodzisławia Śląskiego. Urządzenia CWT Compact zostaną zamontowane w miejsce cenionych lecz, już nieco wysłużonych automatów CALE MP102.

czytaj całość...

20.08.2015

60 lat firmy CALE

Wspólnie z CALE ACCESS świętujemy w tym roku jubileusz 60-lecia utworzenia szwedzkiej firmy – producenta oferowanych przez nas parkomatów. W roku 1955 niewielka rodzinna spółka wprowadziła roku na rynek europejski jeden z pierwszych parkometrów, stając się wkrótce dużym, działającym globalnie przedsiębiorstwem.

czytaj całość...

02.07.2014

Nowe parkomaty CALE w Wieluniu i Łowiczu

Na początku lipca miały miejsce dwie instalacje parkomatów CALE w województwie Łódzkim. 27 nowych urządzeń stanęło w Wieluniu a 10 w Łowiczu.

czytaj całość...

21.10.2013

Kolejna duża dostawa CWT Compact - Tomaszów Mazowiecki

69 sztuk najnowszych parkomatów firmy CALE stanęło w październiku na ulicach Tomaszowa Mazowieckiego. Strefę Płatnego Parkowania wyposażyła w urządzenia CWT Compact spółka Projekt Parking, będąca partnerem CALE Polska. Oprócz standardowych funkcji i wyposażenia automaty posiadają klawiaturę alfanumeryczną, która służy do wprowadzania numerów rejestracyjnych samochodów w trakcie zakupu biletu.

czytaj całość...

08.07.2013

Tysięczny parkomat CALE w Kaliszu!

Na początku lipca Cale Polska dostarczyła 65 parkomatów CWT Compact, które przeznaczone są do obsługi funkcjonującej w Kaliszu Strefy Płatnego Parkowania. Jest do już druga w tym roku instalacja najnowszych urządzeń parkingowych CALE. Tym samym osiągnęliśmy okrągłą liczbę urządzeń CALE działających w Polsce - jest ich obecnie już 1000.

czytaj całość...

02.05.2013

Najnowsze parkomaty CALE stanęły w Chrzanowie

W Chrzanowie miała miejsce pierwsza w Polsce instalacja nowych parkomatów CALE – CWT Compact. 14 urządzeń zakupiła i zamontowała spółka Projekt Parking, która uzyskała zlecenie na zorganizowania i zarządzanie strefą płatnego parkowania w Chrzanowie.

czytaj całość...

10.04.2012

Parkomaty Cale WebTerminal 104 dla Koszalina

Pod koniec marca urządzenia Cale zostały zainstalowane w kolejnym polskim mieście. 26 sztuk parkomatów Cale WebTerminal 104 stanęło na ulicach objętych Strefą Płatnego Parkowania (SPP) w Koszalinie. Urządzenia są oczywiście zasilane energią słoneczną i oprócz standardowego wyposażenia posiadają wbudowane modemy i anteny do transmisji danych za pomocą usługi CWO.

czytaj całość...

02.04.2012

Nowa strona parkomat.pl

Mamy przyjemność przedstawić zupełnie nową stronę internetową Cale Polska. Po kilku latach zdecydowaliśmy się na całkowite odświeżenie struktury, wizerunku i estetyki serwisu. Nasza strona w nowej odsłonie posiada bardziej przejrzysty układ i ułatwia dostęp do poszukiwanych informacji o automatach parkingowych i rozwiązaniach systemowych.

czytaj całość...