Informacja miejska

Infokiosk

Automaty z serii Cale WebTerminal 2100 mogą pełnić rolę infokiosku, czyli terminala informacyjnego: jako niezależną funkcję lub łącznie ze sprzedażą biletów. Urządzenia posiadają rozbudowaną pamięć wewnętrzną i duże graficzne wyświetlacze. Szczególne możliwości oferuje automat CWT 2120 z kolorowym ekranem dotykowym i głośnikami, który pozwala na prezentację dowolnych treści, zdjęć, map, a nawet odtwarzanie dźwięków.

Informacja miejska
Pobierz folder:

Cale WebTerminal 2100
CWT2100.pdf
1,22 MB

Zadbaj o wizerunek nowoczesnego miasta

CWT 2100 jako terminal informacyjny zainstalowany w wybranych punktach miasta może stanowić doskonałe uzupełnienie systemu informacji miejskiej. Oprogramowanie opiera się na dokumentach HTML z wielopoziomową nawigacją i zapewnia bogate możliwości prezentacji treści w atrakcyjnej formie.

Model z kolorowym, 8,5-calowym ekranem dotykowym wyświetla tekst, grafikę i zdjęcia. Odwiedzający miasto zyskują w ten sposób dostęp do rozbudowanej informacji turystycznej, teleadresowej, opisów ciekawych obiektów, a także np. aktualności z Ratusza. Opcja "plan miasta" pozwala na wyświetlenie dokładnej mapy z zaznaczoną lokalizacją banku, muzeum, czy restauracji.System audio wzbogaca multimedialne możliwości CWT o dźwiękowe komunikaty, opisy w kilku językach itp. Oprogramowanie automatu pozwala również na drukowanie wybranych treści na bilecie, bądź w formie osobnego wydruku.

Pracą urządzenia steruje komputer działający w systemie operacyjnym Windows CE. Architektura pamięci pozwala na zapis 4GB danych na karcie SD, co stwarza naprawdę szerokie możliwości wykorzystania urządzenia do celów informacyjnych.

Kompleksowe opracowania dla infokiosków

Na zlecenie miast i administratorów parkingów tworzymy strony z informacją miejską przeznaczone do wyświetlania na urządzeniach CWT 2100. Oferujemy wykonanie oprogramowania na podstawie przekazanych materiałów lub własnych, autorskich opracowań.

Poniżej przykładowe strony ze zrealizowanych projektów:

Interfejs użytkownika: CWT 2120 Interfejs użytkownika: CWT 2120 Interfejs użytkownika: CWT 2120 Interfejs użytkownika: CWT 2120 Interfejs użytkownika: CWT 2120 Interfejs użytkownika: CWT 2120